Probazen Multi Tablety MAXI 50 kg 5v1

Probazen Multi Tablety MAXI 50 kg 5v1

Hit poslední doby Probazen Multi Tablety MAXI 50 kg 5v1 od oblíbeného výrobce za přívětivou cenu 9 497 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost:
9 497 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Názor bazénového specialisty - recenze

 • + Efektivní a univerzální účinek
 • + Bezpečný a snadný ve využití
 • + Dlouhotrvající účinek
 • + Ideální pro větší bazény
 • - Nutnost nošení rukavic při manipulaci

„Multi tablety 5v1 představují revoluční řešení pro udržení čistoty a zdravotní nezávadnosti bazénové vody. Jsou výjimečné svým komplexním působením, které řeší několik problémů najednou. Jejich pomalé rozpouštění zajišťuje dlouhodobý efekt a snižuje potřebu časté údržby.“

tým Poolservis

Účinná Dezinfekce a Čištění

Multi tablety 5v1 jsou navrženy pro komplexní péči o bazénovou vodu. Obsahují 80% aktivního chloru pro efektivní dezinfekci a ničení řas a bakterií.

Dlouhodobé Uvolňování Chloru

Díky pomalému rozpouštění tablet se udržuje stabilní hladina chloru v bazénu, což zajišťuje dlouhodobou čistotu vody a snižuje potřebu častého dávkování chemikálií.

Snadné Dávkování

Jedna tableta je dostatečná pro udržení čistoty vody v bazénech o objemu 20-30 m3. V případě menších bazénů lze tabletu jednoduše rozdělit na menší části.

Bezpečná a Snadná Aplikace

Tablety se umisťují do dávkovače nebo skimmeru, což zabraňuje přímému kontaktu s bazénovou fólií a minimalizuje riziko vybělení.

Víceúčelové Složení

Kromě dezinfekce obsahují tablety i složky pro projasnění, vyvločkování a stabilizaci pH, což zvyšuje efektivitu údržby a udržuje vodu čistou a zdravotně nezávadnou.

Praktické Balení

Tablety jsou baleny jednotlivě v pytlíčcích, což usnadňuje manipulaci a zajišťuje jejich dlouhodobou trvanlivost.

Multi tablety 5v1 (velké asi jako puk), obsahují 80% aktivního chloru. Obsahuje složky pro dezinfekci, protiřasové složky, projasnění, vyvločkování a dlouhodobé uvolňování.Ničí řasy a bakterie.Dlouhodobé rozpouštení je vhodné pro stabilní udržení hodnoty chloru v bazénové vodě. Tablety se umisťují do dávkovače, kde se pomalu rozpouštějí a zajišťují po několik dní ošetření bazénové vody. V balení je 25 chlorových tablet!

Multifunkční tablety 5v1 do bazénu - dávkování

Popis zboží: 200 g tablety zajišťující dezinfekci, vločkování, likvidaci řas, stabilizaci pH a projasnění vody

Dávkování: Pro 20-30 m3 vody v bazénu se používá 1 tableta. Toto množství postačuje pro udržení potřebné koncentrace (tj. 0,3-0,5 mg/l) volného chloru ve vodě na 5 až 10 dnů v závislosti na faktorech, které ovlivňují množství volného chloru ve vodě, jako je teplota vzduchu a vody, intenzita slunečního záření, zatížení bazénu atd. Pokud máte menší bazén, můžete tabletu jemným klepnutím o zem rozbít na více částí ( polovina pro 10-12 m3 atd.)

Způsob aplikace tablet do bazénu

Tablety se přidávají do vody v plováku, do skimmeru nebo do dávkovače tablet, který je umístěn v systému cirkulace vody před filtrem. Ideální obsah chlóru je 0,3-0,7 mg/l. Ideální hodnota pH je 6,8-7,4. Tablety nevhazujte přímo do bazénu - nebezpečí vzniku vybělených skvrn !!!

+ tablety baleny samostatně v pytlíčcích
+ snadné dávkování
+ bezpečnostní obal
+ pomalé rozpouštění
+ výhodná cena
+ vhodné pro větší bazény

- manipulaci doporučujeme v rukavicích
- riziko vybělení bazénu, pokud necháte tabletu rozpustit na dně

 

Upozornění: Řiďte se návodem na použití. Přípravek nesmí přijít do přímého kontaktu s fólií, umělou hmotou nebo nátěrem bazénu, může tyto materiály odbarvovat a způsobovat bílé skvrny. Nemíchejte s jinými chemikáliemi. Smí být použito pouze pro úpravu vody v bazénech. 

Varování. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte vdechování prachu. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor). 

 

Používejte dezinfekční přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

 

Probazen Multi Tablety MAXI 50 kg 5v1 od populárního výrobce Probazen - tento artikl doporučujeme v úžasné akci za 9 497 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Další parametry Probazen Multi Tablety MAXI 50 kg 5v1

 • Název: Probazen Multi Tablety MAXI 50 kg 5v1
 • Výrobce: Probazen
 • ID: 8594019365073
 • Cena: 9 497 Kč

Podobné produkty

Probazen Multi Tablety MAXI 50 kg 5v1

Další produkty od výrobce

Probazen

Probazen Multi Tablety MAXI 50 kg 5v1 od známé značky Probazen - tento artikl je v tuhle chvíli v časové omezené slevě za 9 497 Kč. Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 2.350 Kč. Udělejte si radost.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

 • Osobní odběr Pardubice na adrese Dražkovice 212, Pardubice - zdarma
 • Doprava zdarma po celé ČR při objednávce nad 2350,-
 • DPD 0 - 15 kg - 109 Kč; 15 - 30 kg - 119 Kč; 31 - 60 kg - 230 Kč; 61 - 90 kg - 350 Kč
 • Česká pošta - Balík - Doporučený dopis 59 Kč; 0 - 30 kg - 119 Kč; 30 - 60 kg - 238 Kč; 60 - 90 kg - 357 Kč
 • Česká pošta - Balík na poštu 0 - 30 kg - 115 Kč; 30 - 60 kg - 230 Kč; 60 - 90 kg - 345 Kč
 • Česká pošta - Balík do Balíkovny - 74 Kč
 • Odběrné místo Zásilkovny - 69 Kč
Platba

 • Dobírka- 32 Kč
 • Platební karta - zdarma
 • Bankovním převodem - zdarma