SparklyPool Sparkly POOL Chlorové tablety do bazénu mini 5v1 multifunkční 20g 1 kg

SparklyPool Sparkly POOL Chlorové tablety do bazénu mini 5v1 multifunkční 20g 1 kg

Exkluzivní SparklyPool Sparkly POOL Chlorové tablety do bazénu mini 5v1 multifunkční 20g 1 kg od populární značky za přívětivou cenu 239 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost:
239 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Názor bazénového specialisty na Sparkly POOL Multifunkční Chlorové tablety

 • Efektivní celosezónní účinek
 • Podporuje čistotu a průzračnost vody
 • Komplexní péče o vodu
 • Snadné použití
 • Vyžaduje pravidelné dávkování

„Tyto chlorové tablety jsou skvělým řešením pro udržení čistoty a zdravého prostředí ve vašem bazénu. Jejich pomalé rozpouštění a multifunkční vlastnosti zajišťují dlouhodobý efekt s minimálním úsilím.“

   Tým Poolservis

 

Sparkly POOL Chlorové tablety pro kvalitní údržbu bazénu

Tyto 5v1 multifunkční chlorové tablety jsou ideálním řešením pro udržení kvalitní vody ve vašem bazénu. Díky své pomalé rozpustnosti a komplexnímu působení zajišťují dezinfekci, prevenci tvorby řas, vločkování, projasnění a stabilizaci pH hodnoty vody.

Praktické a snadné dávkování

Jednoduché použití těchto tablet znamená, že udržujete kvalitu vody ve svém bazénu s minimálním úsilím. V závislosti na provozních podmínkách a míře znečištění vody aplikujte 1-2 tablety na 30 m³ vody každých 5-8 dnů.

Dlouhodobý účinek a účinnost

S těmito tabletami zajistíte dlouhodobou ochranu vašeho bazénu před bakteriemi, řasami a nečistotami, čímž se sníží potřeba časté údržby a zajišťuje se delší životnost vašeho bazénu.

Bezpečné a spolehlivé řešení

Sparkly POOL Chlorové tablety jsou vyrobeny s důrazem na bezpečnost a efektivitu, což z nich činí spolehlivý produkt pro všechny typy bazénů.

Zákaznické recenze

Zákazníci oceňují snadné použití, efektivitu a dlouhodobý účinek těchto tablet, což je činí oblíbenou volbou pro majitele bazénů.

 

POPIS PRVNÍ POMOCI:
PŘI VDECHNUTÍ:
Přerušit expozici, dopravit postiženého na čerstvý vzduch. Při přetrvávající nevolnosti zajistěte lékařskou pomoc.

PŘI STYKU S KŮŽÍ:
Odstranit kontaminovaný oděv, boty a důkladně omýt vodou (nejlépe vlažnou) a mýdlem. Nepoužívat rozpouštědla ani ředidla. Pokud potíže přetrvávají, vyhledat lékařskou pomoc.

PŘI STYKU S OKEM:
Vyplachovat mírným proudem vody alespoň 15 minut. Držte přitom oční víčka široce otevřená pomocí palce a ukazováčku. V případě, že postižený nosí kontaktní čočky, vyjměte je před vyplachováním očí, jde-li to snadno. Vyhledejte odborné lékařské ošetření.

PŘI POŽITÍ:
Vyplachujte ústa a dejte vypít velké množství vody. Nevyvolávejte zvracení. Nepodávejte mléko ani alkoholické nápoje. Osobám v bezvědomí nikdy nepodávejte nic ústy. Vyhledejte lékařskou pomoc.

LIKVIDACE:
Odstranit dle platných českých a místních předpisů (např. ve spalovně nebezpečných odpadů). Nikdy neodstraňujte spláchnutím do kanalizace! Neznečistěte stojící nebo tekoucí vody chemikálií nebo použitou nádobou. Zbytková množství a nezregenerované roztoky předejte osvědčené likvidační firmě.Za zatřídění odpadu a jeho odstranění zodpovídá původce odpadu.

ÚDAJE O NEBEZPEČNOSTI PŘÍPRAVKU:
SIGNÁLNÍ SLOVO:
Nebezpečí.

STANDARTNÍ VĚTY O NEBEZPEČNOSTI:
Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

POKYNY PRO BEZPEČNÉ ZACHÁZENÍ:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě nebo předáním na sběrný dvůr do části nebezpečného odpadu. Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami.

TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO:
Na Bojišti 1, 128 08 Praha 2. Tel.: +420 224 919 293, +420 224 915 402 (24 hod/den).

SparklyPool Sparkly POOL Chlorové tablety do bazénu mini 5v1 multifunkční 20g 1 kg od výrobce SparklyPool - tento artikl čeká na vás v sezónní slevě za 239 Kč. V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Další parametry SparklyPool Sparkly POOL Chlorové tablety do bazénu mini 5v1 multifunkční 20g 1 kg

 • Název: SparklyPool Sparkly POOL Chlorové tablety do bazénu mini 5v1 multifunkční 20g 1 kg
 • Výrobce: SparklyPool
 • ID: 8032
 • Cena: 239 Kč

Podobné produkty

SparklyPool Sparkly POOL Chlorové tablety do bazénu mini 5v1 multifunkční 20g 1 kg

Další produkty od výrobce

SparklyPool

SparklyPool Sparkly POOL Chlorové tablety do bazénu mini 5v1 multifunkční 20g 1 kg značky SparklyPool - tento artikl nepropásněte s neuvěřitelnou slevou za 239 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Na vámi zadanou adresu budou BEZPLATNĚ dopraveny objednávky s hodnotou 2.350 Kč a více. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

 • Osobní odběr Pardubice na adrese Dražkovice 212, Pardubice - zdarma
 • Doprava zdarma po celé ČR při objednávce nad 2350,-
 • DPD 0 - 15 kg - 109 Kč; 15 - 30 kg - 119 Kč; 31 - 60 kg - 230 Kč; 61 - 90 kg - 350 Kč
 • Česká pošta - Balík - Doporučený dopis 59 Kč; 0 - 30 kg - 119 Kč; 30 - 60 kg - 238 Kč; 60 - 90 kg - 357 Kč
 • Česká pošta - Balík na poštu 0 - 30 kg - 115 Kč; 30 - 60 kg - 230 Kč; 60 - 90 kg - 345 Kč
 • Česká pošta - Balík do Balíkovny - 74 Kč
 • Odběrné místo Zásilkovny - 69 Kč
Platba

 • Dobírka- 32 Kč
 • Platební karta - zdarma
 • Bankovním převodem - zdarma